سایان صنعت

قیمت همتراز کاشی سرامیک

قیمت همتراز کاشی و سرامیک در تهران و کرج
گیره و کلیپس همتراز کاشی محصولی است که جهت یکسان کردن سرامیک ها در کنار هم و حذف کردن ناخونک و موج در کاشیکاری استفاده می شود.
همتراز کاشی و سرامیک از دو قطعه مجزا گوه و پایه یا گیره یا کلیپس تشکیل شده است.
نحوه استفاده از همتراز کاشی :
پس از قرار دادن کاشی یا سرامیک کلیپس را زیر لبه ی کاشی یا سرامیک قرار داده و کاشی بعدی را در جای خودش قرار می دهیم. سپس گوه ( قطعه ی مثلثی ) را داخل کلیپس ( به وسیله ی آچار همتراز یا انبر ) فشار میدهیم که این امر موجب یکنواخت شدن سطح میگردد. بعد گذشت 24 ساغت توسط ضربه پا یا چکش پلاستیکی از بغل کلیپس را می شکنیم و گوه را آزاد میکنیم.
طراحی کلیپس به صورتی است که محل جدا شدن آن دقیقا زیر کاشی میباشد و مشکلی جهت بند کشی به وجود نمی آورد. همتراز کاشی در دو سایز کوچک و بزرگ ، در بسته بندی 100 عددی تولید می شود.

قیمت گیره و گوه کلیپس همتراز کاشی سرامیک


قیمت همتراز کاشی سرامیک

قیمت همتراز کاشی سرامیک

تماس با ما

آدرس دفتر فروش: تهران - خیابان ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - کوچه بهار - پلاک 7

تلفن -10 خط ویژه
021-88800964

موبایل : 09198703360

درباره سایان صنعت

شرکت سایان صنعت فعالیت خود را در سال 1389 با هدف تولید و ایجاد ارزش آفرینی از طریق تولید محصولات با کیفیت و شاخص، پایدار و واحد ارزشهای زیست محیطی و با رعایت قوانین ملی و استانداردهای فنی آغاز نمود تا سهمی در بهتر شدن شرایط ساخت و ساز در ایران بزرگ داشته باشد .

معرفی سایان صنعت

تولید کننده انواع اسپیسر بتن و میلگرد ، صلیب های کاشی ، نوار آب بندی واتراستاپ ، اسکوپ سنگ ، همتراز کاشی و سرامیک ، نوار کنج کاشی

کلیه ی حقوق این سایت متعلق به شرکت سایان صنعت می باشد